Przygotowanie do egzaminu ABP-220

By in
Przygotowanie do egzaminu ABP-220

Witajcie! Właśnie przygotowuję się do egzaminu APB-220 Confluence Space Administration. W dzisiejszym poście chcę podzielić się z Wami materiałami, które pomagają mi w nauce. Zapraszam!

Egzamin APB-220 Confluence Space Administration kończy się zdobyciem odznaczenia Pro Skills Badge i jest jednym z kroków, które trzeba wykonać, żeby zdobyć tytuł Atlassian Certified Expert, co jest moim celem:)

Jeśli również chcecie przygotować się do testu z Confluence lub po prostu ugruntować swoją wiedzę, poniższe materiały będą pomocne:

https://www.linkedin.com/learning – LinkedIn ma swoją platformę kursową. Nie jest darmowa, ale jeśli zależy Wam tylko na kilku kursach, dobra wiadomość: za pierwszy miesiąc nie trzeba płacić. Na ten moment są tam dwa kursy dotyczące Confluence: Learning Confluence 2018 oraz Installing and Administering Atlassian Confluence (przy okazji polecam również jeden z ostatnich kursów Rachel Wright: Jira: Advanced Administration)
Configuring and Troubleshooting Permissions in Confluence
Confluence Content Management
Using Confluence for Documentation and Knowledge Bases
APB-220 Sample Questions
– i oczywiście Confluence Documentation dla wersji Cloud oraz dla wersji Server

Powodzenia w przygotowaniach. Jeśli macie pytania lub chcecie podzielić się materiałami do nauki, zapraszam do komentowania.

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *