Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Atlassian Community Event – Warszawa

9 maja @ 5:30 pm - 10:00 pm

Free

Agenda:
Monitoring Jiry i Confluence z wykorzystaniem Elastic Stack [po Polsku]
Monitorowanie aplikacji to podstawa pracy administratora, a jednym z najpopularniejszych narzędzi do tego wykorzystywanych jest Elastic Stack. Jak możliwości oferuje to narzędzie? Jak przygotować monitoring Jiry oraz Confluence? Odpowiedzi na te pytania poznacie podczas prezentacji.

Jak uniknąć mikrozarządzania zespołami programistycznymi dążąc do większej wydajności [po Angielsku]
Wysiłki mające na celu zwiększenie wydajności bez uwzględnienia szerszej perspektywy często prowadzą do kultury mikrozarządzania, co z kolei może negatywnie wpłynąć na morale zespołu i ostatecznie zmniejszyć produktywność zamiast ją zwiększać. Co zatem mogą zrobić firmy, aby działać efektywniej, uwzględniając jednocześnie potrzeby swoich pracowników? Podzielimy się sposobami pracy, które pomogą zespołom zajmującym się oprogramowaniem wykonywać swoją pracę tak skutecznie i wydajnie, jak to tylko możliwe.

Wiele zespołów i tylko jeden projekt Jira Service Management – przykład realizacji, tak aby „wilk był syty i owca cała” [po Polsku]
Na spotkaniu pokażemy Wam realizację obszaru wsparcia IT, w którym wykorzystaliśmy plugin Time To SLA i skrypty zwiększające moce Jiry Service Management. Jeśli chcecie zobaczyć, jak w praktyce przygotować miejsce pracy wielu dostawców oraz zapewnić przejrzystą komunikację i rozliczanie umów SLA, to zapraszamy Was na nasze demo.

Więcej info: https://ace.atlassian.com/events/details/atlassian-warsaw-presents-s2024e03-business-business-and-elk-stuff/

Szczegóły

Data:
9 maja
Godzina:
5:30 pm - 10:00 pm
Koszt:
Free
Kategoria Wydarzenie:

Organizator

ACE Warsaw
Zobacz witrynę: Organizator

Miejsce wydarzenia

BEC Poland
Emilii Plater 53, floor 23
Warszawa, 00-113 Poland
+ Google Map
Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *