Podcast: Katarzyna Pawlak (Deviniti)

By in
Podcast: Katarzyna Pawlak (Deviniti)

Dziś przed Wami Katarzyna Pawlak, certyfikowany administrator Jira, lider zespołu i product owner w Deviniti. Kasia opowie między innymi jak wyglądała jej droga do zostania specjalistą w swojej dziedzinie oraz podzieli się wiedzą, która pozwoli Wam lepiej przygotować się do egzaminów Atlassiana.

Jako App Manager, Katrzyna Pawlak jest odpowiedzialna aż za siedem aplikacji. Dodatkowo pełni funkcję lidera zespołu Technical Writers, który dba o szczegółową dokumentację dodatków. Kasia zajmuję się administracją Jira od czterech lat i zdążyła już zdobyć trzy certyfikaty Atlassian. Jeśli Wy również zamierzacie zapisać się na egzamin, świetnie trafiliście. Z rozmowy dowiecie się od czego zacząć, jak się przygotować i na co zwrócić szczególną uwagę.

Na koniec temat migracji z Jira Server do Jira Cloud. Na Jira Day 2021 Kasia zaprezentuje jak wygląda to od strony pluginów i nie chodzi tu jedynie o koszta licencji. Dostaniecie checklistę aspektów, na które trzeba zwrócić uwagę przy planowaniu migracji.

Zapraszamy raz jeszcze na Jira Day 2021. Agenda oraz formularz rejestracji znajduje się na oficjalnej stronie wydarzenia.

Jira Day 2021
Data: 25-27.05
start godz. 9:00

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *