Polska społeczność Atlassian ma już pół roku. Dołączysz?

By in
Polska społeczność Atlassian ma już pół roku. Dołączysz?

Czy mówi Wam coś DevUpMasterClass? Szkolenia, wzajemna pomoc, wymiana wiedzy, dyskusje – to właśnie kryje się pod tą nazwą. Polska społeczność administratorów Atlassian kończy właśnie pół roku i z tej okazji otwiera się na świat. Dołączycie?

Jako jeden z założycieli tej społeczności, wprowadzę Was w jej arkana. Grupa działa na serwerze Discord i zrzesza polskich administratorów narzędzi Atlassiana. Mamy u siebie deweloperów, twórców pluginów, szkoleniowców, autorów, ale przede wszystkim naprawdę świetne grono ludzi.

Spotykamy się co tydzień na „kawce z adminem”, wrzucamy przydatne materiały i rozwiązujemy ciekawe problemy – czasem pomagając w tych podstawowych, a czasami głowiąc się wspólnie nad tymi bardziej złożonymi.

Zobacz stronę na LinkedIN

Chcecie dołączyć do naszej społeczności? Zapraszamy, oto link za pomocą którego możecie to zrobić: https://discord.com/invite/W6wTyVCEm7 (uwaga, jest ważny tylko 14 dni)

A może niektórzy z Was należą już do DevUpMasterClass? Zróbcie hałas! Skomentujcie, udostępnijcie, przekażcie znajomym, niech wieść się niesie:)

Dzięki i do usłyszenia!
Łukasz

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *